PrintHerald tutvustus

Paljud IT juhid ja ettevõtete varustusosakonnad on juba pikka aega puudust tundnud käepärasest abivahendist, mis aitaks neil omada ülevaadet oma printimisseadmetest, õigel ajal tellida toonereid ja jälgida printimisseadmete hooldusvälpa. Tihti on asutuse töötajate poolt pöördumisi IT juhi või helpdeski poole printimisprobleemidega, mida on kasutajal lihtne lahendada, kui IT juht teab probleemi ja oskab õiget nõu anda.

Sellistel juhtudel aitab printerihaldus tarkvara PrintHerald. IT juht saab oma laua tagant tõusmata nõustada kasutajat.

Mis on printerite haldus?

Väga paljudes ettevõtetes on olukord, kus printerite toonereid tellimine on korraldamata, iga allosakonna töötaja kulutab oma tööaega selleks, et lipata poodi tühjaks saanud toonerile vahetust ostma. Kujutage ette kui firmas on 5 osakonda ja igaühes 10 inimest. 2 printeril osakonnas saab tooner tühjaks 2 korda kuus. Seega käivad sellest ettevõttes töötajad 10 korda kuus toonerit ostmas, või tegelevad 10 korda, et tooner tellimisega ettevõttesse. Kindlasti võiksid nad oma tööaega palju efektiivsemalt kasutada ja tegelda oma põhitegevusalaga.

Tänapäevaded tehniliseda arendused võimaldavad toonerite tellimist palju paremini organiseerida. Lisage endale arvutivõtku PrintHerald programm, mis käivitub kord ööpäevas, leiab tühjeneva tooneri ja teatab sellest e-maili teel asutuse IT isikule ja ka varustajale, kes tooneri vajalikku osakonda kohale toimetab. Ja teie 10 poekülastust või telefonikõnet jäävad pidamata, kuid tooner on ometigi vajalikul hetkel kohal.

Milleks mulle printerite haldus ? 

Hewlett Packardi andmetel on 24% kõigist IT helpdeski poole pöördumistest seotud printimisprobleemidega. Tahes tahtmata toodab meie ettevõte mingeid dokumente ja hoolimata kokkuhoiust me ka prindime neid. Igal ettevõttel on printer ja veel mitu, selleks, et oma põhitegevusalale keskenduda ja on mõistlikum kõik tööks vajalik korraldada sujuvalt. Kõige halvem ettevõttele on tööseisak, kui ettenähtud tegevused ei kulge plaanipäraselt. Inimesed on ärritatud, kaob loomingulisus ja töötahe ning plaanis ettenähtud töötulemused halvenevad. Kui sellist olukorda kordub kuust kuusse, siis on mõistlikum midagi ette võtta.

Kindlasti olete märgnud, et printerite kulumaterjalid on küllaltki kallid ja see on teie ettevõtte igapäevane kulu. Milleks siis seda kulu veel oma palgatud tööjõu arvelt suurendada. Organiseerige tarkvara, mis muretseb teile toonerid automatselt ja võimaldab vaid ühel inimesel kogu probleemiga tegelda.

Kuidas ma saan PrintHerald programmiga oma firma raha säästa ?

 • Tavaliselt hoiab ettevõte endal vastavalt vajadusele mõned toonerid laovaruna, et kiiretes olukordades oleks asendus võtta. PrintHerald programmiga ei pea oma ettevõtte käibevahendeid kinni hoidma, sest programm tellib tooneri just siis, kui eelmine hakkab tühjaks saama ja uus tooner jõuab kohale enne vana tühjenemist.
 • Tihti on tulnud ette juhuseid, kus ettevõttel on soetatud laovaru või täidetud toonerid kastiga nurgas ja see ka juba kinni makstud. Siis otsustab printer printida oma viimase lehekülje ja tema remontimine võib osutuda liialt kulukaks. Kuid ettevõte on teinud juba kulutuse ja ostnud toonerid, millega hiljem tal ei ole midagi peale hakata, sest uutele printeritele need enam sisse ei sobi.
 • PrintHerald säästab teie aega, sest teil on konkreetne tarnija, kellega teil on hinnad kokku lepitud ja kellega on võimalik saada arvelduskrediiti, koondarveid kuu kokkuvõtteks või muid kokkuleppeid vastavalt vajadusele ja firma spetsiifikale.
 • PrintHerald kõrvaldab inimliku eksimise võimalused, sest kui toonerite tellimise eest vastutav isik on puhkusel või haige, siis tooner võib jääda tellimata.
 • Paljudes ettevõtetes on IT juhtidel vajadus pidada statistikat printerite ja toonerite üle, PrintHerald võibaldab lihtsalt teha väljavõtte kogu kuu jooksul firmas prinditud lehekülgedest.
 • PrintHerald minimiseerib võimaliku viivituse tarnetel, st tooner on saadetud teele alati õigel hetkel ja jõuab kohale teile vajalikul ajal.

 

  Versioon 2.34
 • Printerid võivad asuda erinevates hoonetes, isegi erinevates linnades, kui on olemas asutusel ühtne võrk on võimalik programmi seadistada töötama ja sealt printereid leidma.
 • Enam ei pea erinevad töötajad vastutama tooneri tellimise eest, seda teeb üks programm ja edastab tellimuse e-maili teel asutuse IT juhile ja tarnijale.
 • Kõrvaldab inimliku eksimise võimalused, et printer ei tööta, kuna tooner on tellimata.
 • Lihtne statistika printerite ja toonerite üle.
 • Minimiseerib võimaliku viivituse tarnetel.

Artiklid