Mis on printerite haldus?

Väga paljudes ettevõtetes on olukord, kus printerite toonerite tellimine on korraldamata, iga allosakonna töötaja kulutab oma tööaega selleks, et lipata poodi tühjaks saanud toonerile vahetust ostma. Kujutage ette kui firmas on 5 osakonda ja igaühes 10 inimest. 2 printeril osakonnas saab tooner tühjaks 2 korda kuus. Seega käivad sellest ettevõttes töötajad 10 korda kuus toonerit ostmas, või tegelevad 10 korda tooneri tellimisega ettevõttesse. Kindlasti võiksid nad oma tööaega palju efektiivsemalt kasutada ja tegelda oma põhitegevusalaga.

Tänapäevased tehnilised arendused võimaldavad toonerite tellimist palju efektiivsemalt organiseerida. Lisage arvutivõtku PrintHerald programm, mis käivitub kord ööpäevas, leiab tühjeneva tooneri ja teatab sellest e-maili teel asutuse IT isikule ja ka tarnijale, kes tooneri vajalikku osakonda kohale toimetab. Ja teie 10 poekülastust või telefonikõnet jäävad pidamata, kuid tooner on ometigi vajalikul hetkel kohal.

  Versioon 2.34
  • Printerid võivad asuda erinevates hoonetes, isegi erinevates linnades, kui on olemas asutusel ühtne võrk on võimalik programmi seadistada töötama ja sealt printereid leidma.
  • Enam ei pea erinevad töötajad vastutama tooneri tellimise eest, seda teeb üks programm ja edastab tellimuse e-maili teel asutuse IT juhile ja tarnijale.
  • Kõrvaldab inimliku eksimise võimalused, et printer ei tööta, kuna tooner on tellimata.
  • Lihtne statistika printerite ja toonerite üle.
  • Minimiseerib võimaliku viivituse tarnetel.

Artiklid