Milleks mulle printerite haldus?

Hewlett Packardi andmetel on 24% kõigist IT helpdeski poole pöördumistest seotud printimisprobleemidega. Tahes tahtmata toodab meie ettevõte mingeid dokumente ja hoolimata kokkuhoiust me ka prindime neid. Igal ettevõttel on printer ja veel mitu. Selleks, et oma põhitegevusalale keskenduda on mõistlikum kõik tööks vajalik korraldada sujuvalt. Kõige halvem ettevõttele on tööseisak, kui ettenähtud tegevused ei kulge plaanipäraselt. Inimesed on ärritatud, kaob loomingulisus ja töötahe ning plaanis ettenähtud töötulemused halvenevad. Kui sellist olukorda kordub kuust kuusse, siis on mõistlikum midagi ette võtta.

Kindlasti olete märgnud, et printerite kulumaterjalid on küllaltki kallid ja see on teie ettevõtte igapäevane kulu. Milleks siis seda kulu veel oma palgatud tööjõu arvelt suurendada? Organiseerige tarkvara, mis muretseb teile toonerid automatselt ja võimaldab vaid ühel inimesel kogu probleemiga tegelda.

  Versioon 2.34
  • Printerid võivad asuda erinevates hoonetes, isegi erinevates linnades, kui on olemas asutusel ühtne võrk on võimalik programmi seadistada töötama ja sealt printereid leidma.
  • Enam ei pea erinevad töötajad vastutama tooneri tellimise eest, seda teeb üks programm ja edastab tellimuse e-maili teel asutuse IT juhile ja tarnijale.
  • Kõrvaldab inimliku eksimise võimalused, et printer ei tööta, kuna tooner on tellimata.
  • Lihtne statistika printerite ja toonerite üle.
  • Minimiseerib võimaliku viivituse tarnetel.

Artiklid