PrintHerald on iseseisev tarkvara arendaja ja oleme keskendunud printimisseadmete haldamiseks, monitoorimiseks ja teenindamiseks loodud tarkvara väljatöötamisele.

Usume, et igasugune tehnoloogiline progress seisneb tööprotsesside automatiseerimises ja lihtsustamises. Firmade edu saladus, eriti praeguses majanduslike muudatuste faasis,  peitub oskuses võtta kasutusele võimalikult efektiivsed ja uuenduslikud meetodid oma tööprotsesside hõlbustamiseks.

Selleks oleme välja töötanud ühe osa – printerite halduse, sest suur osa ettevõtete igapäevatööst on seotud printimisega. Hewlett-Packardi andmetel on 23% kõikidest IT helpdeskide kõnedest seotud printeriprobleemidega. Haldustarkvaraga aga peaks IT kulutused vähenema kuni 30 %, sest väga suur hulk asutuse töötajaid ei pea enam oma aega kulutama printerite jälgimisele, koos PrintHerald tarkvaraga jääb see ühe töötaja ülesandeks.

Kui lähed teist teed, tuleb innovatsioon_edited-1

Selleks, et tarviku vahetusest õigel ajal teada saada, probleeme ennetada saab võtta kasutusele PrintHerald tarkvara, mis automatiseerib tooneri tellimise ja hoiab ära teie ettevõttes tõsiseid tööseisakuid.

Meie kogemused näitavad, et tihti töötajad unustavad oma igapäeva töö kõrvalt printeritarviku tellida ja selle puudumine põhjustab tööseisaku, millest tulenevalt on kogu asutuse tööõhkond halb. Või on õigel ajal tähelepanu jäetud pööramata printimisseadme hooldusväbale ja teie printer otsustab seiskuda teile kõige kriitilisemal tööprotsessi ajal. Need on näited elust enesest.

PrintHeraldi loomiseks ühendasid oma jõud mitu pühendunud ja taibukat inimest. Idee sündis 2006 aastal ja mis esialgu tundus võimatu on tänaseks kasutusel mitmes suuretteõttes.

Tänan, et võtsite vaevaks meie kodulehega tutvuda, loodame, et saame Teile kasulikud olla. Anna meile enda printerite haldusega seotud probleemidest teada herald@printherald.com ja pakume enda poolt välja parima.

  Versioon 2.34
  • Printerid võivad asuda erinevates hoonetes, isegi erinevates linnades, kui on olemas asutusel ühtne võrk on võimalik programmi seadistada töötama ja sealt printereid leidma.
  • Enam ei pea erinevad töötajad vastutama tooneri tellimise eest, seda teeb üks programm ja edastab tellimuse e-maili teel asutuse IT juhile ja tarnijale.
  • Kõrvaldab inimliku eksimise võimalused, et printer ei tööta, kuna tooner on tellimata.
  • Lihtne statistika printerite ja toonerite üle.
  • Minimiseerib võimaliku viivituse tarnetel.

Artiklid